Kamiony IVECO

18 tun a více

Vyberte si spolehlivého partnera pro těžkou dopravu. Kamiony IVECO vám nabízí kompletní modelové řady Stralis Active Day, Active Time, Active Space a robustní Trakker. Všechny kamiony IVECO jsou navrženy se silnými motory Euro 5 a EEV a Euro 6 pro bezporuchový provoz.

Spolehlivé kamiony IVECO

Všechny kamiony IVECO jsou konstruované nejen prakticky, ale využívají i moderní technologie pro bezpečnou jízdu. Využijete tak výkonný posilovač řízený, protiblokovací systém ABS, protiskluzový ASR a řídící EBL systém. S kamiony IVECO tak jistě dorazíte včas a v pořádku. 

Modulární konstrukce základních komponentů kamionů IVECO vám nabízí volný výběr kabin, motorů, převodovek a odpružení podvozku. Získáte tak vozidlo na míru vyrobené v závodech s osvědčením systémů kvality ISO 9002 pro celý výrobní cyklus. 

Kamiony IVECO na přepravu i do terénu

Dodáváme návěsové tahače pro dálkovou přepravu s motory o výkonu až 560 HP a s moderní převodovkou EuroTronic pro efektivní přenos energie. Důmyslné silniční podvozky využijete pro instalaci různých užitkových nástaveb pro přepravu i využití na stavbách a v průmyslu. Pro nejnáročnější nabízíme speciální a terénní podvozky IVECO s robustní konstrukcí a stabilním uchycením kabiny.

Vyberte si z naší nabídky špičkové kamiony IVECO Stralis, Trakker a získejte dokonalý vůz pro vaši práci.

IVECO STRALIS HI-WAY se stal tahačem roku 2013

Rezervace
Přímá rezervace:

Kontaktujte nás