O firmě KROYS TRUCKCENTRUM

 

Firma Truckcentrum Kroys vznikla v roce 1997. Impulzem pro založení této firmy se zaměřením na prodej náhradních dílů na zahraniční nákladní vozidla byla působnost zakladatele firmy v transportní firmě na postu vedoucího divize opravárenství a provozu. Po dobu šesti let vykonával tuto funkci a měl příležitost důkladně zmapovat možnosti v pořízení kvalitního nebo užitkového vozu, včetně následného servisu.

Hlavním důvodem úspěšného startu v prodeji náhradních dílů byla nabídka kvalitních náhradních dílů od zahraničních dodavatelů v extrémně krátkých dodacích lhůtách oproti tuzemským firmám včetně značkových společností. Tato obchodní strategie umožnila průměrný meziroční růst tržeb cca 30%.

Vzhledem k rozsahu nabídky na všechny typy nákladních vozidel musí firma neustále hledat kvalitnější dodavatele s náročnějšími požadavky na kvalitu, cenu a dodací podmínky.
Tlak ze strany zákazníků na kompletní servis v podobě požadavku na servisní a opravárenskou činnost přiměl v roce 1998 k pronajmutí několika montážních míst v jedné lokální servisní firmě. Při vzrůstajícím objemu oprav až na 30 vozidel na 4 montážních pozicích za týden a vzhledem k náročným požadavkům na kvalitu s možností jejího ovlivnění, do nemovitostí vhodných pro vytvoření servisního místa.

Tyto investice jsou v souladu s expanzní strategií firmy ve výši 15% z celkových tržeb. Za tímto účelem byly zakoupeny prostory a plochy, které v minulosti sloužily ke stejným účelům a jsou částí průmyslového areálu, který je obsazen firmami spjatými s transportem, jako je zastoupení prodeje pneumatik, hydraulických příslušenství, spedičních skladů a podobných aktivit.

mapka
Centrála

Textilní 6, Ústí nad Labem, 400 01
Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 15:30

24 hodin, 7 dní v týdnu
+420 607 666 360
mapka
Pobočka Teplice

Za drahou 178, Teplice, 415 01
Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 15:30

mapka
Pobočka Dolní Jiřetín

Dolní Jiřetín 12, Záluží u Litvínova, 435 43
Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 15:30

Fotogalerie

Kontaktujte nás