Dodávky IVECO Daily

3.5 - 7 T

Dodávky IVECO a jejich řada Daily jsou synonymem kvality pro užitkové automobily. Za více než 30 let výroby a zdokonalování získaly již více jak milion spokojených zákazníků, kteří tak potvrzují výjimečnost těchto vozů. Dodávky Iveco vynikají přesným řízením a dobrým výhledem díky strmě se svažující kapotě.

Stále lepší dodávky IVECO

Dodávky Iveco Daily se po celou dobu neustále vyvíjí a přizpůsobují potřebám svých uživatelů. Můžete si tak pro maximální bezpečnost jízdy zvolit dodávky Iveco nejen s protiblokovacím ABS a ASR, ale i s elektronickým stabilizátorem ESP. Zdroj úspěchů dodávky IVECO Daily však vychází především z precizní rámové konstrukce vozu. Technicky dokonalý systém tak umožňuje jednomontáž pro lehkou přepravu, dvoumontáž zadní nápravy i pro 7 tunové Daily i perfektně odhlučněnou kabinu u nových dodávek Iveco Daily Furgon. Perfektní řada vozidel Daily tak učinila převrat v lehké městské dopravě.

Profesionální dodávky IVECO

Nová řada dodávky IVECO Daily spojuje kvality nákladního vozu s komfortem typickým pro osobní automobily z koncernu Fiat do městské dopravy. To vše s vynikajícím motorem s vysokotlakým vstřikovacím systémem Common Rail Unijet II a Multijet II splňujícím EURO 5 a EEV. Vyberte si z naší nabídky dodávky IVECO a využijte je jako  spolehlivý užitkový vůz pro práci s maximálním pohodlím.

Rezervace
Přímá rezervace:

Kontaktujte nás