IVECO EuroCargo

6 - 18 tun

Vyberte si špičkový vůz pro svou práci, pořiďte si kvalitní IVECO EuroCargo z naší nabídky. Nákladní auta IVECO jsou nejlepší vozidla střední hmotnostní třidy, které skvěle vyhoví vašim profesionálním požadavkům. Nad konkurencí vyniknou především motory s elektronicky řízeným vysokotlakým vstřikováním common rail splňující normy Euro 4 i Euro 5, ale i aerodynamickým tvarem a přesným řízením.

Spolehlivá nákladní auta IVECO EuroCargo

Nákladní auta IVECO usnadňují náročnou práci a umožňují vysokou úroveň specializace díky modulární konstrukci základních součástí vozidel řady IVECO EuroCargo. To vám umožní vybrat si vhodné nákladní auto IVECO podle typu kabiny, motoru, zavěšení kol a rozvoru náprav.

Vybrat si tak můžete EuroCargo do hmotnosti 7,5-10 tun i nákladní auta IVECO v rozmezí 12-18 tun vhodná pro jakoukoliv přepravu na střední a dlouhé vzdálenosti. Do terénu si vyberte EuroCargo s podvozky 4×4 vhodné například na stavbu a dopravu materiálů. Vždy dostanete nákladní auto IVECO s maximální spolehlivostí, bezpečností a pohodlím pro řízení.

Zvolte si model s elektrohydraulickým čelem pro snadnou obsluhu či s elektricky ovládaným vzduchovým odpružením ECAS. Vyberte si nákladní auto IVECO a získejte špičkový vůz od profesionálů pro profesionály.

Rezervace
Přímá rezervace:

Kontaktujte nás