Iveco Stralis X-WAY

11,5 - 15 tun

Stralis X-WAY zvyšuje laťku v oblasti přepravních misí v stavebním provozu s nejvyšším užitečným zatížením ve svém segmentu. Spojuje to nejlepší z technologií společnosti IVECO v oblasti úspory paliva a bezpečnosti s legendární terénní robustností svých nejhouževnatějších vozidel. 

Stralis X-WAY je do posledního detailu založen na modulárním konceptu: počínaje volbou sestav, které lze přizpůsobit konkrétním přepravním misím.

NEJLEPŠÍ SILNIČNÍ TECHNOLOGIE IVECO

Stralis X-WAY spojuje nejlepší a nejpokrokovější prvky společnosti IVECO pro silniční mise: od nejlepší převodovky ve své třídě a nové elektrické a elektronické architektury HI-MUX až po specifické prvky navržené ke snížení spotřeby paliva a zlepšení udržitelnosti. Jedná se o moderní systémy jako HI-CRUISE, který zahrnuje funkce asistence při řízení, například eco-roll, prediktivní řazení a prediktivní tempomat; Smart komponenty, které minimalizují spotřebu paliva v každé situaci, a systém Smart  EGR, který zlepšuje účinnost spalování. Jedna z předních světových organizací v oblasti technických služeb TÜV SÜD potvrdila, že u nového Stralisu XP prověřené technologie pro snižování spotřeby paliva, které jsou použité i u modelu Stralis X-WAY, prokazatelně snižují spotřebu paliva o 11,2 %. Stralis X-WAY

LEGENDÁRNÍ ROBUSTNOST IVECO

Stralis X-WAY je určen pro vysoké užitečné zatížení: je odvozen od legendárního podvozku modelu Trakker, který se ve svém oboru stal symbolem robustnosti. Nízká pohotovostní hmotnost – pouhých devět tun na podvozku 8×4 v případě domíchávače Super Loader – společně s touto robustností znamená, že dosahuje nejlepšího užitečného zatížení na trhu ve své kategorii. Stralis X-WAY snadno zvládá úseky se sníženou adhezí svých misí díky prvkům, jako je nový systém HI-TRACTION, který v případě potřeby zajišťuje přídavný hydraulický pohon předních kol, a tím zlepšuje stabilitu vozidla a bezpečnost řidiče.

Rezervace
Přímá rezervace:

Kontaktujte nás